Start / F-scan 3

F-SCAN 3 nowoczesny biorezonans

F-SCAN 3 to wysokiej klasy urządzenie pozwalające w ciągu kilku minut wykryć zasiedlające organizm ludzki patogeny (pasożyty, wirusy, grzyby). Jest to precyzyjna biorezonansowa metoda diagnostyczna zwana nowoczesnym synchrometrem umożliwiająca eliminację mapy ognisk chorobowych, patogennych i obciążeń toksycznych organizmu. Została opracowana przez szwajcarską firmę TB ELECTRONICS GMBH na podstawie badań Dr Rife’a oraz Dr Clark.

F-SCAN to certyfikowane urządzenie do przeprowadzania:
1) diagnostyki metodą DIRP
2) oraz terapii metodą biorezonansu.

F-SCAN 3 to metoda kompleksowej oceny organizmu, uwzględniająca szeroką gamę częstotliwości patogenów. Urządzenie umożliwia generowanie fal częstotliwości o kształcie sinusoidalnym i prostokątnym.  Impulsy odbierane z organizmu pacjenta przez urządzenie mają konkretne częstotliwości, na bazie których zostają do organizmu zwrotnie emitowane w szerokim zakresie ustalonym przez badanego np. od 80khz do 560khz. Częstotliwość biorezonansowa przekazywana jest użytkownikowi za pomocą czynnej elektrody (anoda) połączonej do przewodu zabiegowego. Elektroda palcowa przenosi biorezonansowe sprzężenie zwrotne do urządzenia, gdzie dane są wyświetlane i gromadzone.

Nie ma potrzeby posiadania próbek patogenów, bakterii, wirusów, grzybów, gdyż patogeny pokazują swój biorezonans częstotliwościowy czyli ich najczulszy punkt. 

Po zakończeniu badania odbywa się interpretacja wyników. Terapia urządzeniem  F-SCAN 3 polega na podawaniu do organizmu fal o odpowiedniej częstotliwości poprzez elektrody trzymane w dłoniach bądź elektrody żelowe naklejone na ciało. Metoda F-SCAN 3 bezpośrednio wpływa na czynnik chorobotwórczy dzięki czemu eliminuje przyczyne choroby.