Start / Analiza Quantum

Analiza Quantum

Nowe urządzenie – Quantum Resonance Magnetic Analyzer, to świetne rozwiązanie dla osób, które w ciągu kilku minut chcą sprawdzić w jakiej kondycji znajduje się ich organizm.

Po sprawnej, nieinwazyjnej analizie opartej na medycynie kwantowej otrzymujemy informację m.in. na temat:

  • niedoborów lub nadmiarów pierwiastków, witamin i minerałów
  • obciążenia metalami ciężkimi i toksynami
  • poziomów najważniejszych hormonów i enzymów
  • stopnia zakwaszenia organizmu
  • wskaźników stanu kośćca

W oparciu o zasady fizyki kwantowej,  Kwantowy Biomagnetyczno-Rezonansowy Analizer wykrywa zmiany w elektromagnetycznych falach emitowanych przez komórki ciała. Przez sensor trzymany w dłoni urządzenie analizuje słabe fale elektromagnetyczne w całym ciele umożliwiając uzyskanie informacji i zrozumienie stanu zdrowia przez analizę pola bioelektromagnetycznego.

Z precyzyjną dokładnością, wrażliwość urządzenia dostarcza informacji o potencjalnych prekursorach zwiastujących powstanie chronicznej choroby  przez wykrywanie 10 lub więcej komórek w stanie choroby. Przez sensor trzymany w dłoni urządzenie analizuje fale elektromagnetyczne w całym ciele umożliwiając uzyskanie istotnych informacji i zrozumienie stanu zdrowia badanego.

Biomagnetyzm jest zjawiskiem, w którym pole magnetyczne jest wytwarzane przez żywe organizmy, w tym również przez ludzkie ciało. Badania nad polem magnetycznym niskiej częstotliwości wytwarzanym przez organizm ludzki traktuje dziedzina zwana Magnetobiologią. Najczulszym urządzeniem które mierzy pole magnetyczne niskiej częstotliwości jest detektor o nazwie SQUID (ang. superconducting quantum interference device), a badania przeprowadzane są w specjalnym pomieszczeniu wolnym od zakłóceń magnetycznych.

Zgodnie z medycyną kwantową opartą na zasadach fizyki kwantowej, choroba reprezentuje zmiany na wirowaniu elektronu  po orbicie. Ta zmiana w wirowaniu elektronu i / lub orbita powoduje potok zmian w górę w skali od atomu do małych biomolekuł, dużych biomolekuł, indywidualnych komórek i w końcu całych organów w ciele.